B2B - velkoobchod

Vážení obchodní partneři,
vítáme vás v novém on-line e-shopu Sidas/Therm-ic. Pokud jste měli svou B2B registraci u společnosti svorto s.r.o., byla vám vytvořena registrace se stejným přihlašovacím e-mailem. Přihlásíte se na adrese https://b2b.sidas.cz. Pokud zatím nemáte své heslo, využijte prosím záložku Zapomenuté heslo, bude vám ze systému vygenerováno.

Pozor, velkoobchodní ceny a rozšířený sortiment najdete jen na https://b2b.sidas.cz, nikoliv na stránce pro koncové klienty www.sidas.cz.

Pokud máte dotazy, potřebujete upravit nebo zkontrolova své B2B přihlášení, napište nám prosím na sidas@sidas.cz. Děkujeme.


Žádost o B2B registraci

Pokud máte zájem o vytvoření velkoobchodní registrace, vyplňte formulář na této straně.

Po vyplnění všech údajů a odeslání, bude vaše žádost posouzena a schválena naším pracovníkem. Následně obdržíte na uvedený e-mail přihlašovací údaje do systému, kterými se bude nutné vždy před objednáním přihlásit.

Rádi bychom vás předem upozornili, že velkoobchodní účet udělujeme jen prověřeným obchodním partnerům, kteří prodávají svým klientům sortiment vložek do bot, oblečení, věnují se bootfittingu ap.

Děkujeme Vám za pochopení,
tým Sidas.cz