Fotbalové vložky do bot

Francouzský Sidas vyvinul vložky do kopaček - Sidas Football 3D. Tyto anatomicky tvarované fotbalové vložky do bot mají úzký tvar, který kopíruje tvar kopaček. Mají střední podporu klenby (umožňuje přirozený pohyb chodidla, zlepšuje usazení nohy v obuvi, přesnost a stabilitu), pod patou je tlumicí gelová vrstva.

Do úzkých fotbalových bot je vhodný i model 3Feet Slim, který je k dispozici pro 3 typy klenby (nízká, střední, vysoká). Jeho hlavní výhodou je, že v těsných kopačkách díky síle materiálu 2 mm (v přední části) ponechají více prostoru i pro širší chodidla.

Rádce


Jak určit klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Jak určit klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Vložky 3Feet se vybírají dle klenby uživatele. Pro nízkou klenbu jsou určeny 3Feet vložky LOW, pro střední klenbu vložky označené MID a pro vysokou klenbu modely HIGH. Abyste věděli, jakou variantu vložek Sidas 3Feet vybrat, je potřeba změřit výšku klenby chodidla.


Bolest klenby chodidla

Bolest klenby chodidla

Bolest klenby chodidla je nepříjemný a často limitující problém, který může postihnout nejen sportovce, ale každého člověka. Existuje několik hlavních příčin, které mohou vést k bolesti v této oblasti a není dobré problémy neřešit a nechat je přerůst ve větší komplikace. V následujícím článku popisujeme hlavní problémy týkající se klenby chodidla a základní rady, jak s nimi bojovat.