Vložky pro běžné nošení a do společenské obuvi - Klenba - nízká

Ve společenské obuvi bývá často méně vnitřního prostoru, a proto pokud byste do nich chtěli umístit ortopedicky tvarované vložky, které vám podpoří podélnou klenbu a srovnají osové postavení kloubů dolní končetiny, je dobré vybírat z těch vložek, které zaberou minimum místa.

Vložky do společenské obuvi a pro každodenní nošení  od Francouzkého specialisty Sidas najdete i ve verzích Slim. Například model 3Feet Slim zabírá pod předonožím jen 2 mm.

Pokud byste si do své každodenní obuvi přáli mít vložky zhotovené přímo na míru, vložky Sidas Custom  Multi Slim vám specialisté vybavení potřebnou technologií a znalostmi vytvarují přímo na míru.

Špičkovou „hotovou“ možnost poskytují vložky City+, které jsou vytvarované pro střední klenbu chodidla a jsou dostupné i ve verzi pro dámy (Sidas City+ Lady), které ocení tyto vložky do lodiček kvůli jejich štíhlému tvaru, který padne i do úzké dámské obuvi.

Rádce


Jak určit klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Jak určit klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Vložky 3Feet se vybírají dle klenby uživatele. Pro nízkou klenbu jsou určeny 3Feet vložky LOW, pro střední klenbu vložky označené MID a pro vysokou klenbu modely HIGH. Abyste věděli, jakou variantu vložek Sidas 3Feet vybrat, je potřeba změřit výšku klenby chodidla.


Bolest klenby chodidla

Bolest klenby chodidla

Bolest klenby chodidla je nepříjemný a často limitující problém, který může postihnout nejen sportovce, ale každého člověka. Existuje několik hlavních příčin, které mohou vést k bolesti v této oblasti a není dobré problémy neřešit a nechat je přerůst ve větší komplikace. V následujícím článku popisujeme hlavní problémy týkající se klenby chodidla a základní rady, jak s nimi bojovat.