Lyžařské ponožky

Lyžařské ponožky Sidas jsou určeny pro sportovní lyžaře a lyžařky. Mají nižší objem materiálu a hodně elastanu (skvěle sedí na noze), takže umožňují přesnější a rychlejší přenos sil z nohy na boty a následně na lyže. Sidas má 2 kategorie lyžařských ponožek, všechny se zajímavým poměrem Merino vlny.

Výkonnostní ponožky na lyžování Synergy Fit Line: 200 jehel při pletení ponožek, tenká konstrukce pro přesný přenos sil, silikonové vlákno Grip Yarn pro lepší kontakt s vložkou a botičkou a lepší usazení na noze, těsný fit blížící se kompresním ponožkám, 7 velikostí.
Sportovní ponožky na lyže Anatomic Line: 156 jehel při pletení lyžařských ponožek, středně tenká konstrukce pro dobrý přenos informací z nohy na botu, sportovní fit, 4 velikosti.

Komfortní lyžařské podkolenky Therm-ic jsou vyladěny tak, aby v rámci termoregulace poskytovaly skvělou ochranu proti chladu. Lyžařské ponožky s názvem Ultra Warm jstou to nejteplější, co Therm-ic nabízí:  vyhřívané lyžařské ponožky. Extra Warm kolekce zahrnuje nejteplejší merino lyžařské ponožky bez vyhřívání, středně zateplené jsou ponožky na lyžování Therm-ic z kolekce Warm.