Lyžařské ponožky - Velikost - 45-47

Ponožky pro sjezdové lyžování Sidas jsou určeny pro sportovně laděné lyžaře a lyžařky. Mají nižší objem materiálu, takže umožňují přesnější a rychlejší přenos sil z nohy na boty a následně na lyže. Sidas má 2 kategorie lyžařských ponožek, všechny se zajímavým poměrem Merino vlny:

Synergy Fit Line: 200 jehel při pletení ponožek, tenká konstrukce pro přesný přenos sil, silikonové vlákno Grip Yarn pro lepší kontakt s vložkou a botičkou a lepší usazení na noze, těsný fit blížící se kompresním ponožkám, 7 velikostí.
Anatomic Line: 156 jehel při pletení lyžařských ponožek, středně tenká konstrukce pro dobrý přenos informací z nohy na botu, sportovní fit, 4 velikosti.

 

Lyžařské ponožky Therm-ic jsou vyladěny tak, aby v rámci termoregulace poskytovaly skvělou ochranu proti chladu. Ultra Warm nesou označení nejteplejší vyhřívané lyžařské ponožky. Extra Warm kolekce zahrnuje nejteplejší merino lyžařské ponožky bez vyhřívání, středně zateplené jsou ponožky pro sjezdové lyžování Therm-ic z kolekce Warm.