Merino ponožky - Určení - pánské

Ponožky Sidas a Therm-ic s přírodní vlnou Merino poskytují benefity tohoto přírodního vlákna: skvělá termoregulace, dobrá absorpce vlhkosti, hřeje i když je vlhké, díky lanolinu omezuje množení bakterií a proto oddaluje vznik nepříjemných zápachů. Ponožky s merinem jsou nejvíce v zimní kolekci, ale i v outdoorové řadě Therm-ic a také v zimních běžeckých ponožkách Sidas.

Merino ponožky Sidas se vyznačují velmi precizním a tenkým úpletem, díky kterému skvěle drží na noze. Mezi neprodávanější patří výkonnostní lyžařské ponožky Sidas Merino Performance (pletené pomocí 200 jehel, s lehce kompresním úpletem a protiskluzovým vláknem Grip Yarn), vlnu najdete i v tenkých běžkařských ponožkách a také v juniorském modelu.

Ponožky Therm-ic se soustředí na termoregulaci a komfort, proto přírodní merino vlnu najdete jak ve vyhřívaných ponožkách, tak v lyžařských merino ponožkách (v luxusním modelu Therm-ic Ski Extra Warm jsou spolu s merinem i hedvábí a kašmír), stejně tak v outdoorových ponožkách určených do chladných podmínek.