Vložky do bot na míru - Materiály - izolované

Francouzský výrobce Sidas již od roku 1975 vyvíjí technologie výroby vložek na míru dle chodidla zákazníka. Vložky do bot na míru Sidas Custom jsou vyrobeny z termoplastických a dalších funkčních materiálů, jichž skladba je zvolena dle aktivity, pro kterou jsou vložky učeny.

Například vložky na míru do lyžařských bot jsou tuhé, aby byla maximalizovaný stabilita a přenos sil z nohy na botu a déle směrem na lyži. Individuální vložky do bot pro běžné nošení nebo vložky do běžecké obuvi jsou vyrobeny z flexibilních materiálů, aby byla podpořena stabilita a tlumení, ale při tom nebyla omezena přirozená funkce chodidla.

Výrobu vložek na míru Sidas Custom poskytují odborně vyškolení profesionálové s potřebnými zkušenostmi a vybavením. Pro vymodelování otisku chodidla, dle kterého se pak vložky do bot na míru tvarují, jsou potřeba dva speciální gelové vaky. Dále je potřeba disponovat pecí Sidas, ve které se vložky nahřejí na přesnou teplotu, a to jen v oblastech, kde je to potřeba (od paty pod podélnou a příčnou klenbou).

Pokud chcete pro svá chodidla to nejlepší, Sidas Custom jsou vložky na míru 100% přizpůsobené specifikům vašeho chodidla.

Rádce