O nás

Sidas – your foot company

Sidas logo

Od roku 1975 se francouzský Sidas věnuje péči o chodidla a nohy. Začalo to vývojem termoplastických individuálně tvarovaných vložek do lyžařských bot. Od té doby se portfolio Sidas rozrostlo o velkou škálu vložek do bot pro různé sporty, o sportovní ponožky vysoké kvality, velký důraz je kladen na bootfitting a vše související s úpravami nejen lyžařských bot. Kolekci doplňují také přípravky na ochranu kloubů a kůže na nohou. Pro Sidas je noha vždy na prvním místě.

 

Therm-ic – specialista na vyhřívání a termoregulaci

Therm-ic logo

Francouzská značka Therm-ic se od počátku věnuje vývoji vyhřívaného sportovního vybavení. Vyhřívané botičky do lyžařských bot, vyhřívané rukavice, vyhřívané ponožky, vyhřívané vložky do bot. Zkušenosti s termoregulací Therm-ic zužitkoval při vývoji outdoorové kolekce ponožek, které jsou složením i pletením optimalizované pro různé teplotní rozsahy.

 


All mountain sport s.r.o. – distributor pro ČR a SK

All mountain sport logo

Společnost All mountain sport s.r.o. je distributorem značek Sidas a Therm-ic na českém a slovenském trhu. Soustředíme se jen na sortiment těchto dvou francouzských značek, naším cílem je  poskytovat pro naše zákazníky kvalitní servis a poradenství.

 

 

Členové našeho týmu:

Petr Havelka – obchod

Petr Havelka - Sidas.cz

 

Veronika Bezpalcová – zákaznický servis

Veronika Bezpalcová - Sidas.cz

 

Aleš Holub – obchod

Aleš Holub - Sidas.cz