Cena
3 150 Kč

Výrobce
Sidas

Kód produktu
CSECUCOMFME18_b2c

Zateplené vložky do lyžařských bot s vlnou Merino, které je potřeba vytvarovat technologií Sidas Comfort přímo na vaši nohu. Více

Po vytvarování se přizpůsobí tvaru nohy lyžaře, stabilizují patu a rovnoměrně rozkládají tlak na celé chodidlo a díky tomu zpřesňují přenos sil a ovládání lyže. Hybridní konstrukce vložky kombinuje syntetická vlákna (40 %), která zlepšují odolnost a trvanlivost, a vlnu Merino (60 %), která přirozeně minimalizuje pachy a zajišťuje tepelný komfort. Možno zakoupit pouze v prodejnách vybavených technologií Sidas CUSTOM, kde bude zároveň provedeno tvarování na míru.

 Jedná se o polotovar vložek v plochém provedení. Vložky jsou určené k 3D tvarování na míru dle otisku nohy zákazníka na speciálním tvarovacím zařízení. Možno zakoupit pouze v prodejnách vybavených technologií Sidas CUSTOM.

 

Technické vlastnosti:

  1. Hybridní vrchní materiál z vlny Merino pohlcuje pachy a zajišťuje tepelný komfort
  2. Pružná pěna Podialène 2,5 mm po celé délce vložky tlumí nárazy
  3. Vrstva Expertene chrání povrch vložky a zvyšuje komfort
  4. Výztuha Podiafix stabilizuje chodidlo, zesílení Transflux patuTvarování vložek na míru - Custom proces:
Zákazník si podle speciálního postupu „vyšlápne“ otisk svého chodidla do silikonových vaků. Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy přesně dle chodidel zákazníka. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování, a zákazník se na ně opět postaví. Po vychladnutí zákazník získá 3D vložky do bot vyrobené na míru přímo jen pro něj. Vložky Sidas Custom se dále dají vyztužovat a upravovat.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarování vložek do bot Sidas Custom

Parametry
Aktivita lyžování
Technologie Custom
Klenba individuální (na míru)
Velikost XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Materiály merino, izolované, termoplastické, antibakteriální
Určení unisex