Cena
2 590 Kč

Výrobce
Sidas

Kód produktu
CSECUOUTDOOR17_b2c

100 % tepelně tvarovatelné vložky do bot, určené pro outdoorové aktivity. Poskytují maximální komfort při cvičení a předchází vzniku puchýřů, přehřátí a únavy. Vložky je potřeba vytvarovat přesně na vaši nohu pomocí technologie Sidas Custom. Více

Po vytvarování se vložky plně přizpůsobí chodidlu a zvýší tak výkon a komfort při venkovním sportování. Díky použitým technologiím, materiálům a konstrukci s protišokovými zónami jsou určeny především pro turistiku. Tlumení paty a změkčení přednoží tlumí nárazy při došlapu, výztuha pod klenbou stabilizuje chodidlo a brání tak pohybu nohy v botě, čímž zabraňuje vzniku puchýřů a otlaků.

Jedná se o polotovar vložek v plochém provedení. Vložky jsou určené k 3D tvarování na míru dle otisku nohy zákazníka na speciálním tvarovacím zařízení. Možno zakoupit pouze v prodejnách vybavených technologií Sidas Custom.

 Tvarování vložek na míru - Custom proces:
Zákazník si podle speciálního postupu „vyšlápne“ otisk svého chodidla do silikonových vaků. Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy přesně dle chodidel zákazníka. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování, a zákazník se na ně opět postaví. Po vychladnutí zákazník získá 3D vložky do bot vyrobené na míru přímo jen pro něj. Vložky Sidas Custom se dále dají vyztužovat a upravovat.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarování vložek do bot Sidas Custom

Parametry
Aktivita outdoor
Technologie Custom
Klenba individuální (na míru)
Velikost XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Materiály termoplastické, antibakteriální
Určení unisex