Sidas Custom Race Carbon Touring


Cena
4 250 Kč

Výrobce
Sidas

Kód produktu
CSECURACBTR22_b2c

Vložky do bot, navržené speciálně pro skialpinismus s nejštíhlejší závodní konstrukcí. Je potřeba vytvarovat přesně podle nohy pomocí technologie Sidas Custom. Více

Závodní skialpinistická vložka do bot se základnou Podiaflex zvyšuje pohodlí, ale především výkon při odrazu. Středová výztuha je tuhá a není příliš vysoká, takže chodidlu umožňuje přesně kontrolovat skrz botu celou lyži. Povrchová úprava je zvlášť přilnavá a brání tak pohybu chodidla v botě. Vrchní vrstva AMF je odolná a dobře odvádí vlhkost. Celá vložka je ultralehká, váží pouze 45 g a díky úzkému tvaru se přizpůsobí jak noze, tak lyžařské botě. Poskytuje více prostoru v oblasti prstů, zbytek chodidla pevně fixuje ve skialpové botě.

Jedná se o polotovar vložek v plochém provedení. Vložky jsou určené k 3D tvarování na míru dle otisku nohy zákazníka na speciálním tvarovacím zařízení. Možno zakoupit pouze v prodejnách vybavených technologií Sidas Custom.

 Tvarování vložek na míru - Custom proces:
Zákazník si podle speciálního postupu „vyšlápne“ otisk svého chodidla do silikonových vaků. Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy přesně dle chodidel zákazníka. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování, a zákazník se na ně opět postaví. Po vychladnutí zákazník získá 3D vložky do bot vyrobené na míru přímo jen pro něj. Vložky Sidas Custom se dále dají vyztužovat a upravovat.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarování vložek do bot Sidas Custom

Parametry
Aktivita skialp
Technologie Custom
Klenba individuální (na míru)
Velikost XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Materiály termoplastické, antibakteriální
Určení unisex