Cena
2 490 Kč

Výrobce
Sidas

Kód produktu
CSECUSKITOUG22_b2c

Vložky do bot, navržené speciálně pro skialpinismus. Je nutné je vytvarovat přesně podle nohy pomocí technologie Sidas Custom. Více

Na míru tvarovaná skialpinistická vložka s důrazem na pohodlí během celé túry. Odlehčená konstrukce, zvyšuje pohodlí, středová výztuha je dostatečně tuhá a středně vysoká, takže chodidlu umožňuje přesně kontrolovat skrz botu celou lyži. Vrchní vrstva AMF je odolná a dobře odvádí vlhkost. Zesílení paty zvyšuje komfort a poskytuje větší přesnost a důslednější přenos sil do lyžařské boty a následně do lyže.

Jedná se o polotovar vložek v plochém provedení. Vložky jsou určené k 3D tvarování na míru dle otisku nohy zákazníka na speciálním tvarovacím zařízení. Možno zakoupit pouze v prodejnách vybavených technologií Sidas CUSTOM.

 Tvarování vložek na míru - Custom proces:
Zákazník si podle speciálního postupu „vyšlápne“ otisk svého chodidla do silikonových vaků. Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy přesně dle chodidel zákazníka. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování, a zákazník se na ně opět postaví. Po vychladnutí zákazník získá 3D vložky do bot vyrobené na míru přímo jen pro něj. Vložky Sidas Custom se dále dají vyztužovat a upravovat.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarování vložek do bot Sidas Custom

Parametry
Aktivita skialp
Technologie Custom
Klenba individuální (na míru)
Velikost XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Materiály termoplastické, antibakteriální
Určení unisex