Novinka
Cena
390 Kč

Výrobce
Sidas

Kód produktu
CSHACDRYBAWOOD19

EAN
3661267127083

Více než 5 ks
pár

Vysoušecí sáčky do bot z přírodního materiálu, které přirozeně suší všechny typy vlhké obuvi a dodávají příjemnou vůni. Uvnitř je ze 100 % cedrové dřevo, které absorbuje vlhkost z bot 4x rychleji než při sušení na vzduchu. Vkládá se do obuvi hned po běhu, turistice, lezení… Vhodné pro použití do každodenní obuvi – boty vysuší a osvěží a díky méně vlhkosti je omezeno množení plísní a bakterií. Více

Přírodní vysoušeče obuvi Sidas Cedar Wood Dryer Bags se dodávají v páru a jsou plněné cedrovým dřevem. Cedrové dřevo je známé pro své vlastnosti: absorbuje vlhkost a příjemně voní. Tyto vysoušecí sáčky do bot na přírodní bázi vysuší boty 4x rychleji než při sušení na vzduchu. Ve vysušené obuvi se výrazně omezí nebo zamezí množení bakterií a plísní.

 Po každém použití vložte sáček do běžeckých, turistických, lezeckých nebo každodenních bot a nechte cedrové dřevo dělat svou práci. Pro optimální využití nechte vysoušecí sáčky v obuvi přes noc. Vůně cedrového dřeva navíc zanechá příjemné aroma ve vaší sportovní i běžné obuvi.

 

Technické vlastnosti: 

  • Absorbuje vlhkost z bot 4x rychleji než při sušení na vzduchu.
  • Odstraňuje nepříjemné pachy - díky absobci vhlkosti omezuje množení bakterií a plísní.
  • Vyrobeno ze 100% přírodního cedrového dřeva a polyesterové tkaniny (obal musí být z funkčního materiálu transportujícího vlhkost, aby se vlhkost mohla rychle přesunout z bot do cedrového dřeva uvnitř sáčků).
  • Opakovaně použitelný vysoušeč s dlouhou životností.
  • Při pravidelném používání je ověřená účinnost mezi 6 měsíci a 1 rokem.

 

Návod k použití:

  • Po sportovním výkonu nebo na konci dne si zujte boty a vložte do bot vysoušecí sáčky z cedrového dřeva.
  • Nechte je v obuvi přes noc nebo do dalšího sportovního výkonu.
  • Můžete je vložit dovnitř po mytí/čistění obuvi pro rychlejší sušení, aniž byste si boty poškodili.

 

Parametry
Materiály cedrové dřevo