Cena
2 400 Kč

Výrobce
Sidas

Kód produktu
CSEMFSMR_b2c

Merino vlnou zateplená lyžařská vložka do bot, určená k přizpůsobení vašemu chodidlu během 10 minut díky technologii My Fit. Více

Jedná se o polotovar vložek v plochém provedení. Vložky do bot jsou určené k 3D tvarování na míru dle otisku nohy zákazníka na speciálním tvarovacím zařízení. Možno zakoupit pouze v prodejnách vybavených technologií Sidas My Fit.

 

Vložka do lyžařských bot po vytvarování stabilizuje chodidlo, přináší mu největší možný komfort, usazuje kvalitně kotník a patu, a tak zajišťuje lepší přenos sil do lyžařské boty a lyže. Vrchní vrstva s vlnou Merino poskytuje teplený komfort, odvádí vlhkost a pohlcuje pachy.

Rozměry v mm

Technické vlastnosti

  1. Vrchní vrstva z vlny Merino je měkká a teplá

  2. Pěna Podialene (1,5 mm) tlumí nárazy aniž by zmenšila prostor v botě

  3. Černý Podiaflex pro preciznější kontrolu přenosu sil

  4. Podiaflex N podporuje a stabilizuje chodidlo

  5. Carbon Podiaflex podporuje a stabilizuje patu


Vložky s technologií My Fit je možno zakoupit a vytvarovat jen ve specializovaných prodejnách s přístrojem My Fit Station.

Vytvarování vložek přesně podle vašeho chodidla trvá necelých 10 minut. Proces začíná analýzou chodidla, měřením nebo skenováním šířky, délky a tvaru chodidla. Pak následuje výběr vhodné vložky a jeho tvarování na přístroji. Po vložení vložky do přístroje je zatížíte chodidly a počkáte, až se kombinací tepla a tlaku vytvarují. Po jejich ochlazení větráčkem je lze okamžitě vložit do bot a používat.

Parametry
Aktivita lyžování
Technologie My Fit
Klenba individuální (na míru)
Materiály merino, termoplastické, antibakteriální
Velikost XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XL (45-47), XXL (46-47)
Určení unisex