Cena
2 350 Kč

Výrobce
Sidas

Kód produktu
CSECUWISK12_b2c

Vložka do lyžařských bot, tvarovaná přesně podle otisku vašeho chodidla pro komfortní lyžování. Může být použita samostatně, ale nejčastěji je stabilizována výztuhami Heel nebo Transflux®. Je potřeba vytvarovat podle otisku nohy v prodejně s technologií Sidas Custom. Více

Vložky SIDAS Custom WINTER SKI jsou základním modelem tvarovatelné vložky WINTER pro lyžaře a bruslaře. Konstrukce vyvinuta tak, aby maximálně podporovala chodidlo po celé jeho délce. Rozložením váhy na větší plochu plosky chodidla se toto stabilizuje a noha tak minimálně mění svůj tvar při zatížení. Minimalizuje vznik otlaků a puchýřů. Přidáním patního stabilizátoru dosáhnete dokonalejší stability vložky v obuvi. Jde o komfortní řešení, nikoli lékařskou ortézu.

Jedná se o polotovar vložek v plochém provedení. Vložky jsou určené k 3D tvarování na míru dle otisku nohy zákazníka na speciálním tvarovacím zařízení. Možno zakoupit pouze v prodejnách vybavených technologií Sidas CUSTOM.

 

Rozměry v mm


 

Technické vlastnosti:

  1. Vrchní materiál Ionfoam® s tlumící a antibakteriální funkcí
  2. Výztuž Podiaflex® podporuje a stabilizuje chodidla
  3. Podiafix® pomáhá přesnému přenosu sil


 Tvarování vložek na míru - Custom proces:
Zákazník si podle speciálního postupu „vyšlápne“ otisk svého chodidla do silikonových vaků. Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy přesně dle chodidel zákazníka. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování, a zákazník se na ně opět postaví. Po vychladnutí zákazník získá 3D vložky do bot vyrobené na míru přímo jen pro něj. Vložky Sidas Custom se dále dají vyztužovat a upravovat.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarování vložek do bot Sidas Custom

Parametry
Aktivita lyžování
Technologie Custom
Klenba individuální (na míru)
Velikost XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Materiály termoplastické, antibakteriální
Určení unisex