Zimní ponožky Sidas jsou zacíleny na sportovní lyžaře. V kolekci najdete tenké závodní lyžařské ponožky, které nabízí maximální přenos sil. Sidas rozšířil svou kolekci i na běžecké lyžování a v posledních letech se soustředí na výkonnostní běžecké ponožky se zacílením na trailový běh.

Ponožky Therm-ic nabízí zejména tepelný komfort a dobrou termoregulaci. Vyhřívané lyžařské ponožky jsou doplněny o dobře odizolované sjezdařské modely. Nová outdoorová kolekce Therm-ic je přehledně rozdělena dle teplot, pro které jsou outdoorové ponožky Therm-ic určeny, dle toho jsou voleny materiály.

Ponožky Sidas i Therm-ic jsou vyrobeny v Evropě, je kladen velký důraz na vývoj vlastních vzorů a na výběr kvalitních materiálů, díky čemuž je kvalita a výdrž v rovnováze s cenou.

Jak vybrat běžecké ponožky

Jak vybrat běžecké ponožky

Běhání je na vybavení v zásadě nenáročný sport. O to důležitější ale je vhodný výběr kvalitního materiálu, který bude nohy po dlouhou dobu udržovat v komfortním stavu a umožní tak běhat jak kdo chce – rychleji, dál, hlouběji do hor… Ponožky jsou spolu s běžeckými vložkami do bot spojnicí mezi botou a nohou běžce, a správná spolupráce těchto částí výbavy je pro pohodlné, zdravé běhání bez úrazů nezbytná. Ponožky při běhání mohou zastupovat více funkcí, než by se na první pohled mohlo zdát – pozitivní vliv mohou mít na techniku běhu, vzniku puchýřů nebo bolesti nohou.