Vložky do pracovních bot

V pracovní obuvi trávíte ve stoje hodiny denně a chodidla a také celý pohybový aparát bývá přetížený, což může vyústit v pálení plosek nohou, bolesti chodidel, kotníků, kolen, kyčlí a zad. Svou obuv si můžete vybavit ortopedicky tvarovanými vložkami do pracovních bot, které spolu s podporou klenby, lepším usazením chodidla v obuvi a lepším postavením celých dolních končetin nabízí také účinnější tlumení v přetěžovaných partiích jako je pata a přední část chodidla.

Níže vybíráme anatomicky tvarované vložky, které jsou vhodné pro celodenní používání i v pracovní obuvi. V kolekci Sidas jsou i gelové pracovní vložky do bot, které poskytnou účinné tlumení v zatěžovaných místech nohou.

Pozor, pokud potřebujete vložky do antistatické a ESD obuvi, vyhledejte pracovní vložky určené přímo do vašeho modelu bot, aby byly zachovány požadované parametry.

Rádce


Jak určit klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Jak určit klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Vložky 3Feet se vybírají dle klenby uživatele. Pro nízkou klenbu jsou určeny 3Feet vložky LOW, pro střední klenbu vložky označené MID a pro vysokou klenbu modely HIGH. Abyste věděli, jakou variantu vložek Sidas 3Feet vybrat, je potřeba změřit výšku klenby chodidla.


Bolest klenby chodidla

Bolest klenby chodidla

Bolest klenby chodidla je nepříjemný a často limitující problém, který může postihnout nejen sportovce, ale každého člověka. Existuje několik hlavních příčin, které mohou vést k bolesti v této oblasti a není dobré problémy neřešit a nechat je přerůst ve větší komplikace. V následujícím článku popisujeme hlavní problémy týkající se klenby chodidla a základní rady, jak s nimi bojovat.