Vložky do trekových a turistických bot - Určení - unisex

Outdoorové vložky do bot Sidas s anatomickou podporou klenby jsou navrženy do turistických a trekových bot. Volba materiálů poskytuje vyšší tlumení a komfort i při delších túrách se zátěží.

Vložky do turistických bot díky podpoře podélné klenby a patní misce lépe usadí nohu, zvýší stabilitu při chůzi na nerovném povrchu, díky lepšímu osovému postavení pomohou zmírnit nežádoucí pohyby a zatížení kotníků, následně kolen, kyčlí a zad. Chodidlo se taky tak rychle neunaví, zvládnete bezpečněji delší túry a regenerace je rychlejší.

Trekové vložky do bot Sidas Outdoor 3D mají střední podporu klenby, v řadě 3Feet lze volit vložky vhodné pro 3 typy klenby (nízká, střední a vysoká). Vložky do pohorek z řady Custom a My Fit se tvarují u specialistů individuálně dle tvaru chodidla.

Rádce


Jak určit klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Jak určit klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Vložky 3Feet se vybírají dle klenby uživatele. Pro nízkou klenbu jsou určeny 3Feet vložky LOW, pro střední klenbu vložky označené MID a pro vysokou klenbu modely HIGH. Abyste věděli, jakou variantu vložek Sidas 3Feet vybrat, je potřeba změřit výšku klenby chodidla.