Vyhřívané bundy - Aktivita - lyžování

Vyhřívané bundy Therm-ic v dámském i pánském provedení jsou vyrobeny z kvalitních materiálů se syntetickou izolační náplní, která je ve vhodných místech z přední i zadní strany doplněna o topné elementy, které je možno napájet z libovolné powerbanky. Pomocí USB modulu s Bluetooth lze u vyhřívaných bund regulovat plynule jejich výkon.

Tepelnou pohodu nejen na lyžařském svahu bezpečně zvýší vyhřívaná bunda Therm-ic, díky topným elementům i kvalitní značkové izolaci Primaloft.

Francouzský Therm-ic se specializuje na vyhřívání (nejen na bundy s vyhříváním, ale i vesty, ponožky, vložky) a termoregulaci, své dlouholeté know-how uplatňuje v produktech určených pro zimní sporty, outdoor i každodenní nošení.

Rádce

Péče o baterie: údržba prodlouží životnost baterií

Péče o baterie: údržba prodlouží životnost baterií

Baterie jsou zdrojem tepla vyhřívaných ponožek a rukavic. Bez funkčních baterií vyhřívané ponožky, vložky a rukavice neposkytují pohodlí, na které jste při lyžování nebo turistice zvyklí. Proto je třeba bateriím věnovat maximální péči a správně je skladovat.

Použitím těchto několika tipů pro údržbu můžete prodloužit životnost svých baterií ze 150 na téměř 500 životních cyklů! S osvědčeným postupem péče o baterie můžete ztrojnásobit životnost a účinnost svých baterií a tedy i vyhřívaných rukavic a ponožek.


Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Mobilní aplikace Therm-ic Heat Control umožňuje ovládat baterie, vybavené technologií Bluetooth - baterie S-Pack a C-Pack s označením "B" a také vyhřívané bundy a vesty, spojené s powerbankou přes kabel U-Pack.

Další