Vyhřívané bundy - Aktivita - outdoor

Vyhřívané bundy Therm-ic v dámském i pánském provedení jsou vyrobeny z kvalitních materiálů se syntetickou izolační náplní, která je ve vhodných místech z přední i zadní strany doplněna o topné elementy, které je možno napájet z libovolné powerbanky. Pomocí USB modulu s Bluetooth lze u vyhřívaných bund regulovat plynule jejich výkon.

Tepelnou pohodu nejen na lyžařském svahu bezpečně zvýší vyhřívaná bunda Therm-ic, díky topným elementům i kvalitní značkové izolaci Primaloft.

Francouzský Therm-ic se specializuje na vyhřívání (nejen na bundy s vyhříváním, ale i vesty, ponožky, vložky) a termoregulaci, své dlouholeté know-how uplatňuje v produktech určených pro zimní sporty, outdoor i každodenní nošení.

Rádce

Tabulka velikostí – vyhřívané vesty a bundy Therm-ic

Tabulka velikostí – vyhřívané vesty a bundy Therm-ic

Tabulka s rozměry vyhřívaných bund a vest Therm-ic. Jelikož je vyhřívané oblečení navrženo tak, aby přesně sedělo na těle a teplo se co nejlépe šířilo k tělu, v případě, že preferujete pohodlí, zvolte o jedno číslo větší velikost, než jakou běžně nosíte.


Správná údržba prodlouží životnost baterií vyhřívaných rukavic a ponožek

Správná údržba prodlouží životnost baterií vyhřívaných rukavic a ponožek

Baterie jsou zdrojem tepla vyhřívaných ponožek a rukavic. Bez funkčních baterií vyhřívané ponožky, vložky a rukavice neposkytují pohodlí, na které jste při lyžování nebo turistice zvyklí. Proto je třeba bateriím věnovat maximální péči a správně je skladovat.

Použitím těchto několika tipů pro údržbu můžete prodloužit životnost svých baterií ze 150 na téměř 500 životních cyklů! S osvědčeným postupem péče o baterie můžete ztrojnásobit životnost a účinnost svých baterií a tedy i vyhřívaných rukavic a ponožek.

Další