Vyhřívané ponožky - Materiály - izolované

Vyhřívané lyžařské ponožky, ale také vyhřívané ponožky pro outdoor a další sporty. Energii pro vyhřívaní ponožek Therm-ic zajišťují kvalitní akumulátory, ty ve verzi s Bluetooth umožňují nastavení výkonu vyhřívání i pomocí aplikace v mobilním telefonu.

Technologie Therm-ic Fusion – vyhřívání ze spodní i horní strany v oblasti prstů na nohou
Pokud máte studené prsty na nohou, oceníte vyhřívané ponožky Therm-ic se systémem Fusion. Ty mají topné těleso umístěno jak pod prsty, tak je vyvedeno i nahoru nad prsty. Tak je docíleno rovnoměrného zahřívání na chlad nejcitlivějších míst, tedy prstů na nohou.

Všechny ponožky s vyhříváním Therm-ic, dámské i pánské, mají vždy podíl Merino vlny, která kromě skvělých izolačních vlastností také omezuje množení bakterií, a tedy brzdí nepříjemné zápachy.

Therm-ic - specialista nejen na vyhřívané ponožky

Rádce

Péče o baterie: údržba prodlouží životnost baterií

Péče o baterie: údržba prodlouží životnost baterií

Baterie jsou zdrojem tepla vyhřívaných ponožek a rukavic. Bez funkčních baterií vyhřívané ponožky, vložky a rukavice neposkytují pohodlí, na které jste při lyžování nebo turistice zvyklí. Proto je třeba bateriím věnovat maximální péči a správně je skladovat.

Použitím těchto několika tipů pro údržbu můžete prodloužit životnost svých baterií ze 150 na téměř 500 životních cyklů! S osvědčeným postupem péče o baterie můžete ztrojnásobit životnost a účinnost svých baterií a tedy i vyhřívaných rukavic a ponožek.


Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Mobilní aplikace Therm-ic Heat Control umožňuje ovládat baterie, vybavené technologií Bluetooth - baterie S-Pack a C-Pack s označením "B" a také vyhřívané bundy a vesty, spojené s powerbankou přes kabel U-Pack.

Další