Vyhřívané rukavice

Kvalitní vyhřívané rukavice testované i v těch nejnáročnějších himálajských podmínkách.

Kolekce vyhřívaných rukavic Therm-ic je široká. Nové rukavice s vyhříváním s označením  Boost mají výkonnější topné elementy, a proto i v silných mrazech dokáží rychleji zahřát promrzlé prsty. Pro sportovní lyžaře nebo ty, kdo chtějí mít i ve velké zimě cit v rukou, jsou určeny lehčí a tenčí vyhřívané lyžařské rukavice Therm-ic Power Gloves Ski Light Boost. Tento model má velký rozsah velikostí, je vhodný pro muže i ženy.

Specificky tvarované dámské vyhřívané rukavice se vyrábí v prstovém provedení (Therm-ic Ultra Heat Boost Gloves Women) i  jako dámské vyhřívané palčáky (Therm-ic Ultra Heat Boost Mittens Women).

Francouzská značka Therm-ic se specializuje na vyhřívané produkty. Vyhřívané rukavice Therm-ic  byly na rukou šerpy Nirmala Purdžy i při prvním zimním zdolání osmitisícovky K2 bez použití kyslíku.

Rádce


Péče o akumulátory Therm-ic

Péče o akumulátory Therm-ic

Baterie jsou zásadní součástí vyhřívaných rukavic, ponožek a vložek Therm-ic. Aby akumulátory fungovaly v dobré kondici co nejdéle, je potřeba se o ně patřičně starat. Připravili jsme stručný návod, jak o nabíjecí baterie Therm-ic pečovat před prvním použití vyhřívaných produktů, v průběhu zimy a také jak je správně skladovat přes léto.


Správná údržba prodlouží životnost baterií vyhřívaných rukavic a ponožek

Správná údržba prodlouží životnost baterií vyhřívaných rukavic a ponožek

Baterie jsou zdrojem tepla vyhřívaných ponožek a rukavic. Bez funkčních baterií vyhřívané ponožky, vložky a rukavice neposkytují pohodlí, na které jste při lyžování nebo turistice zvyklí. Proto je třeba bateriím věnovat maximální péči a správně je skladovat.

Použitím těchto několika tipů pro údržbu můžete prodloužit životnost svých baterií ze 150 na téměř 500 životních cyklů! S osvědčeným postupem péče o baterie můžete ztrojnásobit životnost a účinnost svých baterií a tedy i vyhřívaných rukavic a ponožek.

Další