Vyhřívané vesty

Pánské i dámské vyhřívané vesty francouzského výrobce Therm-ic, který se specializuje na vyhřívání a termoregulaci. Vyhřívanou vestu lze napojit na libovolnou powerbanku a díky Bluetooth modulu lze vyhřívací výkon ovládat pomocí aplikace v chytrém telefonu.

Vyhřívaná vesta Therm-ic má kvalitní značkovou syntetickou izolační výplň a je k dispozici v dámském i pánském provedení.

Therm-ic se specializuje i na špičkové vyhřívané ponožky a vyhřívané rukavice, které jsou testovány v extrémních himalájských podmínkách šerpou Nirmalem Purdžou.

Rádce

Tabulka velikostí – vyhřívané vesty a bundy Therm-ic

Tabulka velikostí – vyhřívané vesty a bundy Therm-ic

Tabulka s rozměry vyhřívaných bund a vest Therm-ic. Jelikož je vyhřívané oblečení navrženo tak, aby přesně sedělo na těle a teplo se co nejlépe šířilo k tělu, v případě, že preferujete pohodlí, zvolte o jedno číslo větší velikost, než jakou běžně nosíte.


Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Mobilní aplikace Therm-ic Heat Control umožňuje ovládat baterie, vybavené technologií Bluetooth - baterie S-Pack a C-Pack s označením "B" a také vyhřívané bundy a vesty, spojené s powerbankou přes kabel U-Pack.

Další