Vyhřívané vesty - Aktivita - skialp

Pánské i dámské vyhřívané vesty francouzského výrobce Therm-ic, který se specializuje na vyhřívání a termoregulaci. Vyhřívanou vestu lze napojit na libovolnou powerbanku a díky Bluetooth modulu lze vyhřívací výkon ovládat pomocí aplikace v chytrém telefonu.

Vyhřívaná vesta Therm-ic má kvalitní značkovou syntetickou izolační výplň a je k dispozici v dámském i pánském provedení.

Rádce

Péče o baterie: údržba prodlouží životnost baterií

Péče o baterie: údržba prodlouží životnost baterií

Baterie jsou zdrojem tepla vyhřívaných ponožek a rukavic. Bez funkčních baterií vyhřívané ponožky, vložky a rukavice neposkytují pohodlí, na které jste při lyžování nebo turistice zvyklí. Proto je třeba bateriím věnovat maximální péči a správně je skladovat.

Použitím těchto několika tipů pro údržbu můžete prodloužit životnost svých baterií ze 150 na téměř 500 životních cyklů! S osvědčeným postupem péče o baterie můžete ztrojnásobit životnost a účinnost svých baterií a tedy i vyhřívaných rukavic a ponožek.


Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Mobilní aplikace Therm-ic Heat Control umožňuje ovládat baterie, vybavené technologií Bluetooth - baterie S-Pack a C-Pack s označením "B" a také vyhřívané bundy a vesty, spojené s powerbankou přes kabel U-Pack.

Další