Vyhřívané vložky do bot - Velikost - L (42-43)

Vložky do bot s vyhříváním od francouzského výrobce Therm-ic najdou uplatnění zejména v lyžařské obuvi. Vyhřívané vložky do bot Therm-ic Heat 3D jsou anatomicky tvarovány a poskytují tak nejen tepelný komfort, ale i podporu klenby.

Ploché vyhřívané vložky Therm-ic Heat Flat jsou univerzálním řešením pro ty, kdo nevyžadují podporu podélné klenby.

Pomocí sady Therm-ic Heat Kit vám bootfiteři mohou dodat vyhřívání i do individuálně tvarovaných vložek Sidas Custom, což je nejvyšší řada vložek na míru přesně dle vašeho chodidla.

K vyhřívacím vložkám do bot Therm-ic je potřeba vybrat akumulátor C-Pack. Vyrábí se v kapacitách 1300 a 1700, verze obsahující dodatek B, tedy Bluetooth (C-Pack 1300B a 1700B) nabízejí možnost ovládání ohřevu vložek v 10 stupních pomocí chytré aplikace v telefonu.

Rádce

Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Mobilní aplikace Therm-ic Heat Control umožňuje ovládat baterie, vybavené technologií Bluetooth - baterie S-Pack a C-Pack s označením "B" a také vyhřívané bundy a vesty, spojené s powerbankou přes kabel U-Pack.


Vyhřívané boty nebo raději vyhřívané ponožky?

Vyhřívané boty nebo raději vyhřívané ponožky?

Vyhřívané boty lze získat dvěma způsoby - některé speciální pevné boty (lyžáky, pracovní boty) se již dodávají s integrovaným vyhříváním, lyžařské boty s integrovanou vyhřívanou vnitřní botičkou - takové boty většinou nesou označení HEAT. Do kterýchkoliv bot pak lze doplnit vyhřívané vložky, ale může to mít svá úskalí. Nejuniverzálnější použití tak mají vyhřívané ponožky, které lze použít do jakýchkoliv bot.

Další