Vyhřívané vložky do bot - Velikost - S (36-38)

Vložky do bot s vyhříváním od francouzského výrobce Therm-ic najdou uplatnění zejména v lyžařské obuvi. Vyhřívané vložky do bot Therm-ic Heat 3D jsou anatomicky tvarovány a poskytují tak nejen tepelný komfort, ale i podporu klenby.

Ploché vyhřívané vložky Therm-ic Heat Flat jsou univerzálním řešením pro ty, kdo nevyžadují podporu podélné klenby.

Pomocí sady Therm-ic Heat Kit vám bootfiteři mohou dodat vyhřívání i do individuálně tvarovaných vložek Sidas Custom, což je nejvyšší řada vložek na míru přesně dle vašeho chodidla.

K vyhřívacím vložkám do bot Therm-ic je potřeba vybrat akumulátor C-Pack. Vyrábí se v kapacitách 1300 a 1700, verze obsahující dodatek B, tedy Bluetooth (C-Pack 1300B a 1700B) nabízejí možnost ovládání ohřevu vložek v 10 stupních pomocí chytré aplikace v telefonu.

Rádce


Vyhřívané boty nebo raději vyhřívané ponožky?

Vyhřívané boty nebo raději vyhřívané ponožky?

Vyhřívané boty lze získat dvěma způsoby - některé speciální pevné boty (lyžáky, pracovní boty) se již dodávají s integrovaným vyhříváním, lyžařské boty s integrovanou vyhřívanou vnitřní botičkou - takové boty většinou nesou označení HEAT. Do kterýchkoliv bot pak lze doplnit vyhřívané vložky, ale může to mít svá úskalí. Nejuniverzálnější použití tak mají vyhřívané ponožky, které lze použít do jakýchkoliv bot.


Péče o akumulátory Therm-ic

Péče o akumulátory Therm-ic

Baterie jsou zásadní součástí vyhřívaných rukavic, ponožek a vložek Therm-ic. Aby akumulátory fungovaly v dobré kondici co nejdéle, je potřeba se o ně patřičně starat. Připravili jsme stručný návod, jak o nabíjecí baterie Therm-ic pečovat před prvním použití vyhřívaných produktů, v průběhu zimy a také jak je správně skladovat přes léto.

Další