Vyhřívané vložky do bot - Velikost - XXL (46-48)

Vložky do bot s vyhříváním od francouzského výrobce Therm-ic najdou uplatnění zejména v lyžařské obuvi. Vyhřívané vložky do bot Therm-ic Heat 3D jsou anatomicky tvarovány a poskytují tak nejen tepelný komfort, ale i podporu klenby.

Ploché vyhřívané vložky Therm-ic Heat Flat jsou univerzálním řešením pro ty, kdo nevyžadují podporu podélné klenby.

Pomocí sady Therm-ic Heat Kit vám bootfiteři mohou dodat vyhřívání i do individuálně tvarovaných vložek Sidas Custom, což je nejvyšší řada vložek na míru přesně dle vašeho chodidla.

K vyhřívacím vložkám do bot Therm-ic je potřeba vybrat akumulátor C-Pack. Vyrábí se v kapacitách 1300 a 1700, verze obsahující dodatek B, tedy Bluetooth (C-Pack 1300B a 1700B) nabízejí možnost ovládání ohřevu vložek v 10 stupních pomocí chytré aplikace v telefonu.

Rádce

Péče o akumulátory Therm-ic

Péče o akumulátory Therm-ic

Baterie jsou zásadní součástí vyhřívaných rukavic, ponožek a vložek Therm-ic. Aby akumulátory fungovaly v dobré kondici co nejdéle, je potřeba se o ně patřičně starat. Připravili jsme stručný návod, jak o nabíjecí baterie Therm-ic pečovat před prvním použití vyhřívaných produktů, v průběhu zimy a také jak je správně skladovat přes léto.


Správná údržba prodlouží životnost baterií vyhřívaných rukavic a ponožek

Správná údržba prodlouží životnost baterií vyhřívaných rukavic a ponožek

Baterie jsou zdrojem tepla vyhřívaných ponožek a rukavic. Bez funkčních baterií vyhřívané ponožky, vložky a rukavice neposkytují pohodlí, na které jste při lyžování nebo turistice zvyklí. Proto je třeba bateriím věnovat maximální péči a správně je skladovat.

Použitím těchto několika tipů pro údržbu můžete prodloužit životnost svých baterií ze 150 na téměř 500 životních cyklů! S osvědčeným postupem péče o baterie můžete ztrojnásobit životnost a účinnost svých baterií a tedy i vyhřívaných rukavic a ponožek.

Další