Vysoušeče bot - Technologie - časovač

Dobře vysušené lyžařské i klasické boty či rukavice poskytují výrazně lepší tepelný komfort a taky neposkytují vhodné prostředí pro množení bakterií, proto se tak omezuje i tvorba nepříjemného zápachu. Vysoušeče bot Therm-ic mají výkonný fukar teplého vzduchu, díky čemuž je vysoušení výrazně efektivnější než s menšími vysoušeči bez ventilátoru. Doba vysoušení obuvi je znatelně kratší, s jedním přístrojem můžete postupně vysušit více promočených bot, rukavic. Ventilátor ve vysoušečích lyžařských bot Therm-ic je příjemně tichý.

Therm-ic Refresher je vysoušeč lyžařských bot i další obuvi, který má navíc UV záření, díky čemuž je ještě účinnější eliminace bakterií a plísní. Navíc má tento sušič i časovač.

Rádce

Jak na účinné vysoušení bot

Jak na účinné vysoušení bot

Vysoušení bot řešil někdy snad každý, naši předci používali triky jako vycpání bot savým novinovým papírem nebo vkládání ohřátých kamenů do bot. Moderní vysoušeče bot poskytují výrazně lepší možnosti, je jen potřeba najít vhodné řešení, které bude efektivní pro určitý sport v té formě, ve které ho provozujete. Existují vysoušeče obuvi přírodní, elektrické, mobilní, vysoušeče do auta nebo na domácí vysoušení, ale i speciální vysoušeče lyžařských bot nebo vysoušeč lezeček.