Jak vybrat baterie k vyhřívaným ponožkám a vložkám?

Čím se lyší baterie?

  • Jejich síla určuje jejich životnost, ale také jejich schopnost rychle zahřát vaše ponožky, vložky, bundy a rukavice
  • Počet úrovní tepla. Všechny baterie Therm-IC nabízejí 3 různé úrovně tepla, takže si můžete upravit intenzitu tak, aby vyhovovala vašim potřebám a podmínkám
  • Kompatibilita Bluetooth nabízí možnost spravovat tyto úrovně tepla na dálku prostřednictvím speciální aplikace na vašem smartphonu

Věnujte pozornost péči o baterie, můžete několikanásobně prodloužit jejich životnost.

Pokud akumulátor nefunguje tak jak má, nejdřív jej zkuste opakovaně nabít a vybít, zvlášť po dlouhém uskladnění je potřeba baterii trochu "oživit". Životnost každého akumulátoru je uvedena v uživatelském manuálu. K nabíjení baterií vždy používejte originální kabel a adaptér s doporučenými parametry.

Přehled baterií Therm-ic

Vyhřívané produkty Therm-ic používají několik druhů akumulátorů, které jsou navrženy pro fungování na specifickém místě (na noze v ponožce, v rukavicích apod). Vyhřívané rukavice mají baterie integrované a jako jediné se tak prodávají včetně baterií, k ostatním produktům lze vybrat baterie o různé kapacitě. V každé vyhřívané rukavici je umístěna dvojbaterie, kterou při správné péči o rukavice není běžně potřeba vyndavat ani kvůli nabíjení. V případě, že baterie již neplní svou funkci a uplynula doba její životnosti (zpravidla 6 měsíců), je možné zakoupit jednotlivě náhradní baterie.

Pro vyhřívané ponožky je určena řada S-Pack o kapacitě 700, 1200 nebo 1400, pokud je za číslem písmeno B, jde o verzi s Bluetooth ovladatelnou skrz mobilní aplikaci. Pro vyhřívané vložky do bot jsou určeny baterie C-Pack o kapacitě 1300 nebo 1700. Vyhřívané vesty a bundy lze napájet jakoukoliv powerbankou s USB výstupem, pokud chcete využít funkce Bluetooth, zapojte powerbanku skrz k tomu určený kabel, který je součástí dodávky vyhřívané bundy nebo vesty.

Vyhřívané spodní prádlo využívá speciální odolné baterie BodyPack.