Vyhřívané rukavice - Aktivita - skialp

Kolekce vyhřívaných rukavic Therm-ic je široká. Nové vyhřívané rukavice z kolekce Ultra Heat Boost mají výkonnější topné elementy, a proto i v silných mrazech dokáží rychleji zahřát promrzlé prsty. Pro sportovní lyžaře nebo ty, kdo chtějí mít i ve velké zimě cit v rukou, jsou určeny lehčí a tenčí rukavice s vyhříváním Therm-ic Power Gloves Ski Light.

Francouzská značka Therm-ic se specializuje na vyhřívané produkty. Vyhřívané rukavice Therm-ic Power Gloves Light + byly na rukou šerpy Nirmala Purdžy i při prvním zimním zdolání osmitisícovky K2 bez použití kyslíku.

Rádce


Péče o baterie: údržba prodlouží životnost baterií

Péče o baterie: údržba prodlouží životnost baterií

Baterie jsou zdrojem tepla vyhřívaných ponožek a rukavic. Bez funkčních baterií vyhřívané ponožky, vložky a rukavice neposkytují pohodlí, na které jste při lyžování nebo turistice zvyklí. Proto je třeba bateriím věnovat maximální péči a správně je skladovat.

Použitím těchto několika tipů pro údržbu můžete prodloužit životnost svých baterií ze 150 na téměř 500 životních cyklů! S osvědčeným postupem péče o baterie můžete ztrojnásobit životnost a účinnost svých baterií a tedy i vyhřívaných rukavic a ponožek.

Další