Vyhřívané ponožky - Aktivita - skialp

Kvalitní vyhřívané lyžařské ponožky vyrobené v Evropě, ale také vyhřívané ponožky pro outdoor a další sporty. Energii pro vyhřívaní ponožek Therm-ic zajišťují kvalitní akumulátory, ty ve verzi s Bluetooth umožňují nastavení výkonu vyhřívání i pomocí aplikace v mobilním telefonu.

Nová technologie S.E.T® = Smart Elastic Technology
Therm-ic má pro využití v oblečení (vyhřívané ponožky, rukavice, spodní prádlo ap.) patentovanou novou technologii, která vede vyhřívání v jemném a elastickém švu, takže není omezena pružnost a přesný fit ponožek. Proto novou technologii najdeme i na sportovních modelech ponožek. U ponožek je vyhřívání S.E.T umístěno ze spodní i horní strany prstů na nohou, hřejí  cirkulárně v nejdůležitějších místech.

Ověřená technologie Therm-ic Fusion – vyhřívání ze spodní i horní strany v oblasti prstů na nohou
Pokud máte studené prsty na nohou, oceníte vyhřívané ponožky Therm-ic se systémem Fusion. Ty mají topné těleso umístěno jak pod prsty, tak je vyvedeno i nahoru nad prsty. Tak je docíleno rovnoměrného zahřívání na chlad nejcitlivějších míst, tedy prstů na nohou.

Všechny ponožky s vyhříváním Therm-ic, dámské i pánské, mají vždy podíl Merino vlny, která kromě skvělých izolačních vlastností také omezuje množení bakterií, a tedy brzdí nepříjemné zápachy.

Pokud nejsou již v setu, k ponožkám je třeba koupit i akumulátory S-Pack (vyrobeny v Asii).

Therm-ic - specialista nejen na vyhřívané ponožky

Rádce

Vyhřívané boty nebo raději vyhřívané ponožky?

Vyhřívané boty nebo raději vyhřívané ponožky?

Vyhřívané boty lze získat dvěma způsoby - některé speciální pevné boty (lyžáky, pracovní boty) se již dodávají s integrovaným vyhříváním, lyžařské boty s integrovanou vyhřívanou vnitřní botičkou - takové boty většinou nesou označení HEAT. Do kterýchkoliv bot pak lze doplnit vyhřívané vložky, ale může to mít svá úskalí. Nejuniverzálnější použití tak mají vyhřívané ponožky, které lze použít do jakýchkoliv bot.


Správná údržba prodlouží životnost baterií vyhřívaných rukavic a ponožek

Správná údržba prodlouží životnost baterií vyhřívaných rukavic a ponožek

Baterie jsou zdrojem tepla vyhřívaných ponožek a rukavic. Bez funkčních baterií vyhřívané ponožky, vložky a rukavice neposkytují pohodlí, na které jste při lyžování nebo turistice zvyklí. Proto je třeba bateriím věnovat maximální péči a správně je skladovat.

Použitím těchto několika tipů pro údržbu můžete prodloužit životnost svých baterií ze 150 na téměř 500 životních cyklů! S osvědčeným postupem péče o baterie můžete ztrojnásobit životnost a účinnost svých baterií a tedy i vyhřívaných rukavic a ponožek.


Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Jak ovládat vyhřívané oblečení mobilní aplikací

Mobilní aplikace Therm-ic Heat Control umožňuje ovládat baterie, vybavené technologií Bluetooth - baterie S-Pack a C-Pack s označením "B" a také vyhřívané bundy a vesty, spojené s powerbankou přes kabel U-Pack.

Další